Як Гарік Бірча, зірка серіалу «Віталька», зумів не загубитися у вітчизняній кіно-індустрії

Гарік Бірча – талановитий актор, сценарист, режисер, уродженець містечка Долинська Кіровоградської області. 

Раніше він був звичайним хлопцем в своєму невеликому містечку, а потім став відомим на всю Україну, завдяки зйомкам у теле-серіалі «Віталька». Більш детально про акторське та особисте життя зірки вітчизняного телебачення у нашому матеріалі на сайті kropyvnytski.com.

Як Бірча здобував освіту

Народився «Віталька» 15 вересня 1974 року в Долинській Кіровоградської області в простій сім’ї. Хлопець зростав без батька. Тому допомогав матері, як матеріально, так і по дому.

Закінчив Долинську школу та вступив до Кіровоградського педагогічного інституту ім. В.В.Винниченка на факультет історії. В часи навчання Гарік з захопленням почав займатися спортом і вступив у місцеву команду КВН, яка називалась «СКІФ». Пройшов час і він створив власну КВН-команду «Гольфстрім».

Переїзд до Києва і розквіт кар’єри

У 2001 році Бірча прийняв для себе важливе рішення – переїхати до Києва. Першою роботою у новому великому місті була посада оператора call-центру мобільного оператора UMC. 

Заробіток був не дуже великим, тому пропрацювавши кілька місяців вирішив змінити професію. Влаштувався працювати в телекомпанію «Мелодрама-продакшн» саме з цього часу почалась його телекар’єра. 

Вже у 2002 році Бірчі запропонували знятися у телешоу «Хто крайній?». Актор старався поєднувати роботу на телешоу із виступами у КВН. Кар’єра почала швидко розвиватися. 

Бірча почав з’являтися у багатьох комедійних шоу, фільмах та серіалах. Особливо велику славу принесли зйомки в телесеріалі «Віталька». У ньому він грав головну роль.

Перша «неприємність» на початку кар’єри

У 2005 році Бірчі випала честь спародіювати колишнього президента України Віктора Ющенка в одній із мініатюр для КВН. Під час виступу артист не знав, що у залі присутній сам Президент.

Пізніше Гаріку колеги по сцені доповіли, що Ющенко з дружиною слухаючи пародію про себе сміявся до сліз. Коли вистава закінчилася Віктор Андрійович із дружиною завітали за лаштунки, щоб потиснути Гаріку руку.

Що цікавого в серіалі «Віталька» та чому саме він приніс Гаріку Бірчі популярність?

У 2012 році серіал «Віталька» був одним з найпопулярніших на каналі «ТЕТ».

Головний герой – Віталька йому 30 років жив разом з мамою в одній квартирі, яка бачила у своєму синові милого парубка, який все ще потребує її турботи й підтримки. Однак Віталька вже давно цікавиться дівчатами, яких називає ласкаво «тьолочки».

Заради знайомства та залицянь Віталька готовий на все, але все, що він робить виглядає кумедно. В кожній серії головний герой ходить по місцевому парку та знайомиться. 

Всі свої знайомства починає з фрази: «Прівет, а можна з тобою познакомиться?». Коли дівчата чують цю фразу, починають насміхатися над Віталькою і відмовляють в знайомстві.

Кращими подругами героя стали дві місцеві бабусі із лавочки місцевого двору. Вони з Віталькою при зустрічі розмірковують про життя.

Як виглядав Віталька та його характер?

Хлопець відрізнявся від інших своєю унікальною рухливою мімікою, костюмом «ботаніка» з короткими штанами. Він говорив людям все, що думає. Водночас всі його витівки виглядали по дитячому.  

За словами Гарика Бірчі, його головний герой – це результат того, що чоловік виховувався без батька, без гарного прикладу перед очима, і саме тому йому бракує істинних чоловічих рис.

Бірча приписує своєму герою доброту, віру в любов, сміливість.

Саме цей головний герой «Віталька» приніс Гаріку славу в рідній Україні. В цьому велика заслуга самого актора. Він зміг увійти в роль реалістично і дозволив своїм глядачам посміятися над досить простими інколи непристойними речами.

Реальне особисте життя Бірчі

Гарік не одружений. З його слів стає зрозуміло, що він не спішить знайти свою супутницю. У своїй обраниці чоловік мріє бачити не лише коханку, а матір своїх дітей, близького друга. Поки що, така людина не трапилась на його шляху.

Як склалося життя актора після закінчення зйомок «Віталька»

До початку війни чоловік займався акторством. Виступав в різних українських телепередачах, знімався в серіалах.

Коли почалася війна, пішов добровольцем в Київську ТРО, де несе службу по цей час.

Кропивницький переселенець в білому халаті

Враження від того, що пережив чоловік схожі на страшне кіно. Сталося справжнє диво, Бог змилувався над лікарем інтернатури молодим нейрохірургом Миколою Греховичем та його дівчиною....

Історія Олександра Пашутіна – зразкового мера Єлисаветграда

З усіх колишніх мерів Кропивницького лише один залишив собою настільки яскраву пам'ять, що був увічнений у міському топонімі. Також на його честь споруджено пам'ятник....
.